نقد فيلم و سريال

درباره وبلاگ
موضوعات

نقد فيلم و سريال

فصل جدید مستر ربات بعد از 2 سال تاخیر بازگشت

شنبه هجدهم 8 1398

آقای روبات پس از دو سال بدون داشتن هکر مورد علاقه ما ، الیوت ، برای چهارمین و آخرین فصل خود در تاریخ 6 اکتبر به یک پذیرایی بسیار ولرم - تقریباً سرد - بازگشت.


Deadline آموخته است که درام آمریکا که توسط سام اسماعیل ایجاد شده است برای بزرگسالان 18-49 سالگی در بزرگسالان 18-49 سالگی امتیاز 0.13 را بدست آورد که برای چهارمین دوره حضور در فصل چهارم خود ، به طور چشمگیری از فصل سه گشوده شد که دارای امتیاز 22 بود. این اولین نمایش تقریباً 440،000 بیننده را نیز از آن خود کرد که یکی دیگر از افتتاحیه های فصل سه است که تقریباً 680،000 بیننده داشت.


قسمت یکشنبه شب آغاز یک فصل 13 قسمت است و اگر رتبه های اول این فیلم نشانه ای داشته باشد ، مخاطبان آماده خداحافظی هستند - یا غیبت دو ساله خیلی طولانی از وقفه برای آنها بود که متوجه شوند دوباره برگشته است . همچنین ، حرکت از چهارشنبه تا یکشنبه احتمالاً در مقابل درام کار می کرد زیرا در مقابل یکشنبه شب فوتبال و فوتسال مرده پیش می رفت.


با این حال ، آقای ربات هنگامی که در سال 2015 آغاز به کار کرد ، داغ شد. این یک پدیده فرهنگ پاپ شد ، به بدست آوردن مقاصد انتقادی و تبدیل شدن به یکی از مجریان قدرتمند ایالات متحده در دموی جوان. فصل اول آقای روبوت دو گلدن گلوب را بدست آورد ، برای بهترین سریال درام و کریستین اسلاتر هم ستاره و یک امی برای ستاره رامی ملک.


(0) نظر
X