نقد فيلم و سريال

درباره وبلاگ
موضوعات

نقد فيلم و سريال

‘ال کامینو: بریکینگ بد فیلم در 7 روز اول خود توسط 25.7 میلیون خانواده خانگی تماشا شد

شنبه هجدهم 8 1398

براساس آخرین اطلاعات نیلسن ، ال کامینو Netflix: یک فیلم Breaking Bad در آخر هفته خود در جمعه گذشته جمعه گذشته تا یکشنبه ، در ایالات متحده به نزدیک به 8.2 میلیون بیننده رسید.


اما طبق آمار جدیدی که امروز توسط غول جریان جاسوسی منتشر شد ، این تعداد در ایالات متحده به صورت جهانی است ، 25،734،392 خانوار (یک شماره خوب و زیبا) این فیلم را در هفت روز اول آن تماشا کردند. "خانوارها" نیز با تعداد کل بینندگان یکسان نیست. مفهوم سنتی خانواده ای که در اطراف لوله اشعه کاتدی جمع شده اند ، برای پخش جریانی صدق نمی کند ، جایی که توسط یک عضو خانواده می تواند از طریق تلفن و سایرین که روش های دیگر را مشاهده می کنند ، می توان از همان حساب مشترک استفاده کرد.


سرویس رتبه بندی SVOD محتوای SVOD نیلسن نشان داد که این فیلم با میانگین دقیقه 6.5 میلیون مخاطب را به خود جلب کرده است که 2.6 میلیون نفر از آن در روز افتتاحیه 11 اکتبر اکران می شوند. آن چندگانه ، از نظر فیلم سنتی در باکس آفیس ، برای چنین املاک از پیش فروش شده ای جذاب است ، که به طور معمول مخاطبان روز اول را به طور نامتناسب و بزرگ خواهد داشت. البته ترجمه دینامیک فیلمبرداری تئاتر به تماشای جریان ، یک علم دقیق نیست - به خصوص وقتی که اعداد فقط از ایالات متحده است ، که کمتر از 40 درصد از مشترکین جهانی Netflix را تشکیل می دهد.گفتنی است ، بینشهای نیلسن قابل توجه است. این شرکت اندازه گیری گفت 36٪ از بینندگان افتتاحیه آخر هفته در سنین 18 تا 34 سال بودند که بیشترین نمایش نمایشی سن بودند. مخاطبان به شدت مرد بودند و تقریبا 40٪ از مردان بین هفته اول و آخر هفته 18-49 سال دارند.


نیلسن در آماده سازی برای فیلم عاقبت در بازار دنباله دار که بازنگری در کلاسیک درام AMC بود ، گفت که نمایش سریال های اصلی در نتفلیکس افزایش یافته است. در طول هفته پیش نمایش ، 7 تا 13 اکتبر ، میانگین تماشاگران دقیقه تلویزیون بینندگان ایالات متحده برای بازی Breaking Bad در صدر 153،000 قرار گرفتند ، یک سنبله 147٪ از 62،000 تماشای آن در اواسط سپتامبر.


نتفلیکس نام فیلم را هنگامی که درآمد سه ماهه سوم خود را چهارشنبه منتشر کرد ، بررسی کرد ، اما داده های بینایی خود را ارائه نکرد. این شماره تعداد دیگری از عناوین فیلم و تلویزیون را فاش کرد.


در لحظه ای که بسیاری از شرکت های رسانه ای مواضع خود را در مورد Netflix تغییر می دهند و برای کنترل سرنوشت خودشان ، محتوای را عقب می کشند ، AMC عموماً اثر تقویت کننده غول جریان را پذیرفته است. همانطور که در سالهای گذشته مانند Mad Men ، رتبه بندی های خطی برای Breaking Bad هر مرحله در مرحله اجرا ، مرحله پله ای را تجربه می کند ، شبکه ای را که تا حد زیادی به Netflix نسبت می دهد ، پراکنده می کند. شبکه های AMC فشار بیشتری را به جریان وارد کرده است ، اما با شیوه ای جذاب تر از طریق رسانه هایی مانند BritBox ، Shudder و SundanceNow. AMC Premiere ، یک خروجی جریان اشتراکی رایگان تجاری ، چندین نمایش شبکه را نشان می دهد اما Breaking Bad نیست.


(0) نظر
X