نقد فيلم و سريال

درباره وبلاگ
موضوعات

نقد فيلم و سريال

"وایکینگ ها": بازیگر روسی دانیلا کوزلوفسکی در فصل 6 سریال تاریخ بازی می کند

شنبه هجدهم 8 1398

وایکینگ ها بازیگر محبوب فیلم روسی دانیلا کوزلوفسکی را به عنوان مهمترین بازیگر جدید فصل ششم سریال 20 قسمت انتخاب کرده است. در سریال درام hit hit ، کوزلوفسکی نقش اصلی اولگ پیامبر را بازی خواهد کرد.
اولگ پیامبر ، یا اولگ نوگورود ، شاهزاده وارنگیان قرن 10th بود که بر قوم روس حکومت می کرد. به طور هم زمان (یا نه) ، کوزلوفسکی عنوان ویژه بودجه سال 2016 روسیه وایکینگ را عنوان کرد ، که یکی از جانشینان اولگ ، ولادیمیر بزرگ ، شاهزاده نوگورود را بازی کرد. در اینجا پوستر فیلم با کوزلوفسکی روی آن قرار دارد.


تولید فصل 6 وایکینگ ها قرار است این پاییز در ایرلند آغاز شود. فصل پنجم سریال 20 قسمت از دو قسمت پخش می شود و با نمایش دو ساعته چهارشنبه 29 آبان آغاز می شود.


وایکینگ ها ، از خالق و تنها نویسنده مایکل هیرست ، حماسه خانوادگی است که داستان های زندگی و ماجراهای حماسی مهاجمان و کاشفان تاریکی عصر را روایت می کند.


کوزلوفسکی در فیلم های روسی متعددی از جمله Spy ، Soulless و Legend No 17. بازی کرده است. او همچنین در فیلم انگلیسی زبان هاردکور هنری به کارگردانی ایلیا نیشولر و تهیه کنندگی تیمور بکامباتوف و در مقابل کیرا نایتلی در تبلیغات برای عطر Chanel ظاهر شد. Coco Mademoiselle ، به کارگردانی جو Wright.He توسط آژانس ریچارد کوک / لیزا ریچاردز (دوبلین) و لری Taube در Principal Entertainment LA پخش می شود.


(0) نظر
X